Kviečiame į turizmo bazę, esančią Šiaulių raj., Žačių kaime (12 km nuo Šiaulių). Čia Jūs su draugais ar su šeima galėsite puikiai praleisti savaitgalį ar netgi atostogas. Jūsų paslaugoms:
žirgynas, uždaras baseinas, teniso kortai, sauna ir beržinės vantos, prūdas, kuriame knibžda žuvų, 6 puikūs dviviečiai kambariai.
kaimo turizmas
jodinėjimas žirgais Jodinėjimas mūsų klubo žirgais tikrai paliks daug malonių akimirkų Jūsų atmintyje, kurias visuomet norėsite pakartoti.
Mėgstate aktyvų gyvenimo būdą... Čia yra viskas kas reikalinga sportui. Teniso kortai, krepšinio aikštelė ir didelis dengtas baseinas. poilsis kaime
poilsis kaime Ką reiškia kantrybė ir viltis supranta tik žvejai, praleisdami valandų valandas prie vandens. Pas mus jiems taip pat bus ką veikti. Įžuvintas tvenkinys, su romantiška salele viduryje, maloniai laukia Jūsų.
Laikas, praleistas prie šio stalo, nenueis veltui. Čia vieta tiems, kas mėgsta klasikinį sportą su ilgomis diskusijomis, ginčais bei teorijomis. Tačiau viską sprendžia meistriškumas, todėl pabandykite nepraeikite pro šalį. praleisti savaitgalį
savaitgalis kaime Bet koks poilsis yra poilsis... Kad ir sėdėjimas prie stalo.
Puošnūs ir jaukūs kambariai užtikrins ramų ir gerą poilsį.

Modernūs klasikinio stiliaus baldai, palydovinė televizija, malonus aptarnavimas... Čia viskas skirta Jums.

Ir mažas ir didelis, tikrai atras ką veikti šioje sodyboje, netoli miesto. Laukiame Jūsų. Na o kas lankėsi ...laukiame sugrįžtant.
kambariai