Horse-g.lt

sportiniai žirgai, kaimo turizmas

Jo Galingas Intelektas Ir Erudicija Leme

Jo Galingas Intelektas Ir Erudicija Leme

Tiesa pasakius. Clare Pooley. Dainos Tau II. Steponas Januška. Lietuviais esame mes gime, lietuviais norime ir but. Pilietybes išsaugojimo pagrindai ir argumentai. Regina Gyte Narušiene. Valgyk, renkis ir kovok kaip karys. Kjersti Egerdahl. Frank Ryan. Dešimt metu ir dvidešimt dienu. Grosadmirolo atsiminimai. Karl Dönitz. Išlaisvinta siela. Kelione kitapus saves. Michael Alan Singer. Rezultatai 30 iš 30 Rodyti daugiau.

Dievu miškas. Balys Sruoga.

Mylesiu tave, kad ir kas nutiktu. Debi Gliori. Taste Lithuania. Beata Nicholson. Ekonomika per 31 valanda. Žilvinas Šilenas, Marija Vyšniauskaite. Robertas Petrauskas. Mano jausmai. Aurélie Chien Chow Chine. Dievu miškas. Balys Sruoga. Sibiro haiku Jurga Vile. Minciu galios XXI amžiuje. John Kehoe. Kasdien stengiames augti, tobuleti ir plesti savo asortimenta, kad knygos isigytos internetu pasiektu savo skaitytojus geriausiomis salygomis: kuo pigiau ir greiciau.

Puikiai žinome, kokie skirtingi ir reiklus gali buti knygu entuziastai, todel bendradarbiaudami su Lietuvos leidyklomis galime intdrnetu itin ivairia literatura lietuviu kalba visiems: vaikams, jaunimui, suaugusiems. Patogiai suskirsteme ivairiausio pobudžio skaitinius i skirtingas ir aiškias kategorijas, kad užsuke i musu interneto knygyna kuo lengviau rastumete norimas knygas. Savo skaitytojams kasdien siulome puikius literaturos išpardavimus, kuomet kurinius galima išsirinkti už mažiau nei 1, 2 ar 5 Eur.

Tokiam, kuris net nežino kas yra Gaonas.

Todel autorius pasitelke Dan Brown pavyzdi ir sukure intriguojanti trileri. Šis žanras patrauks tiek besidomincius musu praeitimi, tiek norincius aštresniu ispudžiu. Autorius nera žydas. Jis pats teigia, kad tai yra lietuvio knyga skirta lietuviui. Tokiam, kuris net nežino kas yra Gaonas. O Gaonais buvo vadinami Talmudo – judaizmo religiniu raštu rinkinio – išmanytojai.

Jo galingas intelektas ir erudicija leme, kad Vilnius tapo dvasiniu žydu centru. Vilniaus Gaono palikto raštelio ieško ir tarpusavyje kovoja knygos veikejas Paulius Mekas, Lietuvos žvalgyba, ivairiu šaliu mafija, Rusijos federaline saugumo tarnyba ir GRU. Visiems reikia paslaptingos skaiciu sekos, kuria užraše didis žydu išmincius. Autorius kuria trileriams budinga intriga, taciau nepamiršta istorijos ir skaitytojai keliaus ne tik po Vilniu, bet užsuks ir i Ukmerge.

Rytis Sabas supažindina su ivairiausiais musu šalyje mažai žinomais, bet pasaulyje garsiais iš Lietuvos kilusiais žmonemis – Musia Daiches, Bracha Habas, Aaronu Klugu. Savo istorinemis žiniomis knyga yra labai vertinga, o trilerio formatas neleis nuobodžiauti. Rytis Sabas gimes metais – žurnalistas, rinkodaros specialistas, keliautojas. Praeityje – profesionalus krepšinio žaidejas. Autorius Vilniaus universitete igijo žurnalisto magistro laipsni. Karo zonose dirbo tarptautiniu naujienu korespondentu. Keliaudamas darbo reikalas Rytis Sabas susidomejo istorija.

Matyt ši knyga tiems, kas nemoka skaityti wikipedijos. Trileris kažkoks buvo, bet labai neišvystytas – silpna intriga, neadekvaciai reaguojantys nereaguojantys i žmogžudyste veikejai, prastai pritaikytos klišes moteris, meile, blogiukai. Neabejoju, kad antra autoriaus knyga bus kur kas geresne. Dvi žvaigždes tik už tai, kad Rytis krepšininkas ;.

Knygos pristatymo trukme. O jei sunku išsirinkti, kokia knyga skaityti, Lietuvos nacionalines Martyno Mažvydo bibliotekos Vaiku ir jaunimo literaturos departamentas skuba i pagalba ir siulo atsiversti kuria nors iš rekomenduojamu knygu apie gamta. Placiau papasakoti apie kelias rekomenduojamas knygas gamtos tema pakvieteme skaitytoju mylima autoriu Selemona Paltanaviciu. Jis puikiai visiems pažistamas vaiku rašytojas ir gamtininkas, sukures daugybe idomiu pažintiniu knygu apie gamta bei pasaku vaikams.